Küçükçalık Tekstil

Küçükçalık Tekstil

DOKUMA FABRİKASI

Kumaşın hayat bulmasındaki ilk adım; büküm ve dokumadır. Küçükçalık Dokuma Fabrikası, kumaşa en iyi kumaş kalitesini vermek için her gün 665 makine ile 200.000 metre armürlü ve jakarlı kumaş dokumaktadır.

20 denye monofilament, spun, chenille ve diğer fantezi modeller bu makineler ile laboratuvar kontrolü altında işlenir. Aylık 240 ton kapasiteye sahip olan iplik dokuma fabrikamızın amacı ise; ürünlerin kalitesini yükseltmek ve üretim sistemleriyle birlikte çalışarak üretimi, daha yüksek seviyede ve daha az zamanda gerçekleştirebilmektir.

BOYA, BASKI, KONFEKSİYON

Küçükçalık Tekstil tarafından kullanılan renkler ve modeller, uluslararası tasarım bölümümüz tarafından belirlenir ve yaratılır.

Fiziksel testler, performans testleri ve renk hassasiyeti testleri yapan Küçükçalık Test Laboratuvarı ise Mark & Spencer ve Next tarafından akredite edilmiştir.

BRODE FABRİKASI

Çok uluslu tasarımcıların yaratıcılığı ve son teknoloji ürünü makinelerin bir bütün olarak faaliyet gösterdiği Küçükçalık Brode Fabrikası, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe çeviren üretim çeşitliliği ile her geçen gün büyümektedir.

Türkiye brode sektöründe ISO 14000 ve ISO 9001 belgelerini alan ilk firma olan Küçükçalık Brode; ev tekstili pazarında sahip olduğu yenilikçi anlayışı ve modaya yön veren ürünleri ile sektöründeki lider firmalar arasındadır.