Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

1940 yılında başlayan Küçükçalık Grubu’nun kuruluş hikayesi, günümüzde Türkiye sanayisinin önde gelen ilk 500 kuruluşu arasında yer almasıyla devam etmektedir. Rakiplerinden ayrışan, yenilikçi düşünce tarzı ve girişimci ruhuyla hareket eden Küçükçalık, hem yerel hem de global başarılarıyla Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Küçükçalık, uluslararası standartlara uygun bir şekilde geliştirilen kurumsal yönetimi ve toplumsal sorumluluk anlayışıyla öne çıkmaktadır. Benimsenen etik ve ilkeler, gerçekleştirilen faaliyetlerin yapı taşı olarak pek çok başarı hikayesinin temelini oluşturmaktadır.

Sürdürülebilir bir dünyanın mümkün olduğu inancıyla hayata geçirilen projeler, insanı, toplumu ve dünyayı bir bütün olarak benimsemekte ve herkesin faydasını gözeten, çözüm odaklı ve ilerici bir vizyonla yönetilmektedir.

Küçükçalık Grubu, değişen dünyaya ayak uydurmakla yetinmeyip, bu yolda öncü konumda yer almak ve yepyeni başarı öyküleri yazmak amacındadır. Dünün tecrübesini, bugünün teknolojisini ve yarının vizyonunu bir araya getirerek sağlam adımlarla geleceğe doğru ilerlemeye devam etmektedir.

minimal-white-bright-office-interior-deign-with-wood-worktable-with-office-accessories

Kurumsal

Tarihçe

Kurucumuz Nuh Mehmet Küçükçalık’ın 1940 yılında Kayseri’de kumaş ticaretiyle...

Etik ve İlkeler

Küçükçalık Grubu, toplum için değer yaratmaya odaklanan etik ve ilkelere sahiptir.
Telefon Numaramız:
E-Posta Adresimiz
Maltepe Mah. Gen. Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Sk. No:2 Kat:9 Merter
İstanbul, Türkiye