Lüks Kadife

Temelleri 1972 yılında atılan Lüks Kadife, bugün, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2’si kapalı alan olmak üzere, toplam 45.000 m2’lik alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

İç ve dış pazarda satışlarını sürdüren Lüks Kadife, ev tekstili, döşemelik ve perdelik kadife ile konfeksiyonluk kadife ürün gruplarında uluslararası standartlara uygun bir üretim yapmaktadır. Her geçen gün daha da genişleyen bir ürün gamına sahip olan Lüks Kadife, tüm üretim aşamalarında süreci test laboratuvarları ile kontrol altında tutmaktadır.

Her türlü elyaftan kadife üretebilme ayrıcalığına sahip olan Lüks Kadife, naturel elyafı kontinü boyayabilen dünyadaki tek fabrika konumundadır. Bunun yanı sıra Lüks Kadife, pamuklu, viskonlu, modallı, polyester, akrilik yünlü ve karışımlı elyafı kadife üretiminde lider firmaların başında yer almaktadır. Lüks Kadife’nin yıllık dokuma üretimi 3.000.000 m, yıllık boyama kapasitesi ise 5.000.000 m’dir.

Günümüzde Kanada’dan Çin’e, Rusya’dan Fas’a ve bütün Avrupa ülkelerine düz ve jakarlı kadife kumaş ihracatı yapmakta olan Lüks Kadife, iç ve dış pazarın mobilya, ev tekstili ve giyim olarak Dünya çapında önde gelen markalarına kumaş temin etmektedir.

Mevcut üretim süreçlerini geliştirmek ve sunulan ürün yelpazesini genişletmek amacıyla sürekli kendini yenilemeyi amaçlayan Lüks Kadife, üretim süreçlerinin verimini artıran son teknoloji makinelere yatırım yapmaya devam etmektedir.

Lüks Kadife hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen lukskadife.com.tr web sitesini ziyaret ediniz.

Ofis İletişim Bilgileri

Merter İş Merkezi Maltepe Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Sok.
No:2 Kat:9 Merter / İSTANBUL

Fabrika İletişim Bilgileri

Organize Sanayi Bölgesi 18.Cadde No:30 Melikgazi / KAYSERİ

Telefon Numaramız:
E-Posta Adresimiz
Maltepe Mah. Gen. Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Sk. No:2 Kat:9 Merter
İstanbul, Türkiye