Küçükçalık Tekstil

Dokuma Fabrikası

Büküm ve dokuma işlemleri, kumaşa hayat veren ilk adımlardır.

Küçükçalık Dokuma Fabrikası, en yüksek kumaş kalitesini elde etmek adına, her gün 665 makine ile 200.000 metre armürlü ve jakarlı kumaş dokur.

Bu makineler, laboratuvar kontrolü eşliğinde, 20 denye monofilament, spun, chenille ve diğer fantazi modelleri işler. 

Aylık 240 ton üretim kapasitesine sahip olan Küçükçalık Dokuma Fabrikası, birbirleriyle uyumlu bir şekilde çalışan üretim sistemleri sayesinde üretim sürecinin ve ürünlerin performansını artırırken bu esnada harcanan zaman ve maliyeti azaltır.

Boya, Baskı, Konfeksiyon

Küçükçalık Tekstil’de çok uluslu tasarımcıların yer aldığı tasarım bölümü, sektörün trendlerini göz önünde bulundurarak en estetik renk ve modelleri belirler ve birbirinden etkileyici tasarım örnekleri oluşturur.

İnce elenip sık dokunan incelemelerin ardından, tasarımları hayata geçiren yaratım süreci başlar.

Tüm bu aşamalar boyunca en yüksek kalite standartları hedeflenir ve ürünler çeşitli testlere tabii tutularak raporlanır. Fiziksel testler, performans testleri ve renk hassasiyeti testleri yapan Küçükçalık Test Laboratuvarı, Marks & Spencer ve Next tarafından akredite edilmiştir.

Brode Fabrikası

Tasarımcılarının yaratıcılığı ile en yeni teknolojilere sahip makinelerin işlevselliğini buluşturan Küçükçalık Brode Fabrikası, ev tekstili ürünlerinde estetiği ve ürün çeşitliliğini ön plana koyan bir üretim sürecine sahiptir. 

Türkiye brode sektöründe ISO 14000 ve ISO 9001 belgelerini alan ilk firma olan Küçükçalık Brode Fabrikası, sahip olduğu yenilikçi anlayış ve ev tekstili pazarına yön veren ürün gamı ile sektörün lider firmaları arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

Fabrika Adresimiz

Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. Sonu İnegöl / BURSA

Telefon Numaramız:
E-Posta Adresimiz
Maltepe Mah. Gen. Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Sk. No:2 Kat:9 Merter
İstanbul, Türkiye